برنامه برخی از هیئت های مشهد الرضا در
محــــــــــــــــــــــــــرم 1392 (1435)

هیئت مجنون الحسین (ع)
با نوای : کربلایی ایمان کیـــــــــــــــــــــوانی و کربلایی عادل خوشـــــــــــــــــــــرو
ساعت شروع: 20
مکان برگزاری: وکیل آباد 59، خیابان شریف 1

هیئت محبان المهدی (عج)
با نوای: کربلایی مصطفی ضیـــــــــــــــــاء و علی بارگـــــــــــــــــــــــــرد
ساعت شروع:20
مکان برگزاری: چهارراه دانش آموز، رو به روی شیرینی برگ سبز، حسنیه ائمه بقیع

هیئت حسین جان (ع)
با نوای: حاج احمد گوارشکــــــــــی، سیدرضا علیـــــــــزاده، وحید شکـــــــــــــــری
ساعت شروع: 13
مکان برگزاری: میدان شهدا، حسینیه چهارده معصوم

هیئت علمدار (ع)
با نوای : حاج مهدی اکبــــــــــــــــــــــری
ساعت شروع: 22
مکان برگزاری: خیابان شهید شیرودی، حسینیه حضرت زینب (س)

هیئت محبان امام علی (ع)
با نوای : کربلایی عادل خوشـــــــــــــــــــــرو و کربلایی ابراهیــــــــــــــــــم دادوند
ساعت شروع :12:30
مکان برگزاری: بین مطهری شمالی 22 و 24 ، مسجد و حسینیه شهید رفیعی

هیئت سران به نی
با نوای : کربلایی محسن ربیعـــــــــــــــی و کربلایی علی ربیعـــــــــــــــی
ساعت شروع: 22:30
مکان برگزاری: بولوار 22 بهمن، حسینیه کلبین الحسین (ع)

هیئت عزاداران سیده زینب (س)

با نوای : هادی غفــــــــــــــــــــــوری
ساعت شروع: 18
مکان برگزاری: نبش مطهری شمالی 36، حسینیه خیمة الزینب (س)

هیئت حیدر کرار (ع)
با نوای : حاج علی بـــــــــــــــــرادران
ساعت شروع: 23
مکان برگزاری: چهارراه گاراژدارا، کوشش 14، حسینیه طبسیها


هیئت دلباختگان حضرت ابوالفضل (ع)
با نوای: حاج محمـــــــــــــــــــــد درودی و مرتضی زهــــــــــــــــــــــــــدی
ساعت شروع: 20
مکان برگزاری: چهارراه سیدرضی (معلم)، کنار پمپ بنزین، خیمه عزای دلباختگان حضرت ابوالفضل (ع)

هیئت محفل غم (عقیلة العرب)
با نوای: مسعود حیــــــــــــــــــــــــــدری
ساعت شروع: 20:30
مکان برگزاری: ابتدای خیابان امام رضای 5 ، کوچه شهید جوانمرد قصاب، مسجد حسینی

هیئت محبان الائمه (ع)
با نوای: حاج سعید قـــــــــــــــــــــــــــانع
ساعت شروع: 13
مکان برگزاری: چهارراه شهدا، بهجت 5

هیئت راس الحسین (ع)
با نوای : حاج محمـــــــــــــــــــــــد درودی و کربلایی علی مهـــــــــــــــــــــــدیزاده
ساعت شروع: 14
مکان برگزاری: قاسم آباد، شریعتی 32

هیئت جوانان قمر بنی هاشم (ع)
با نوای : محمود عیدانیــــــــــــــــــــــــــــــان
ساعت شروع: 21:30
مکان برگزاری: بولوار شهید شیرودی 15، کوچه اول سمت چپ

هیئت حسین مظلوم (ع)
با نوای : کربلایی ایمان کیــــــــــــــــــــوانی
ساعت شروع: 22:30
مکان برگزاری: بولوار احمد آباد، نبش احمد آباد 4، حسینیه نقویه

هیئت روضة الرقیه (س)
با نوای : حاج مهدی اکبــــــــــــــــــــــــــری
ساعت شروع: 13
مکان برگزاری: بولوار امام رضا، بین 22 و 24، ساختمان ابراهیمیان

هیئت انصار الحجه (عج)
با نوای : امیر ارصلان کرمانشـــــــــــــــــــــــــاهی
ساعت شروع: 21
مکان برگزاری: خیابان خسروی، حسینیه زرگرها

مکتب الزهرا (س)
با نوای : حاج احمد واعظــــــــــــــــــــــــــی
ساعت شروع: 19:30
مکان برگزاری: بولوار فرامرز عباسی 39، مکتب الزهرا

هیئت انصار الحسن (ع)
با نوای : جعفر اکبـــــــــــــــــــــــــــرزاده و جعفر عبـــــــــــــــــــــداللهی
ساعت شروع : 20
مکان برگزاری: بولوار سجاد، چهارراه بهار، بهار 15

هیئت بیت الرضا (ع)
با نوای : حاج حمید شهرآیینــــــــــــــــــــــــــی و مصطفی قدمــــــــــــــــــــگاهی
ساعت شروع: 22
مکان برگزاری: بولوار سیدرضی، سیدرضی 35 ، مسجد الزهرا

هیئت بیت الجواد (ع)
با نوای : کربلایی ایمان کیــــــــــــــــــــــــوانی و امیر کـــــــــــــــــــــردی
ساعت شروع: 12:30
مکان برگزاری: مطهری جنوبی 20

هیئت الحیدر (ع)
با نوای : کربلایی مهدی نــــــــــــــــــــــــــــوا، محمدرضا محمــــــــــــــــــــدی، اسد گرجـــــــــــــــــــی و قائم پیشــــــــــــــــــــــــکار
ساعت شروع: 22:30
مکان برگزاری : بولوار صیاد شیرازی، صیاد شیرازی، 20

هیئت روضة الرقیه (س)
با نوای : کربلایی جمال مقـــــــــــــــــــــدم
ساعت شروع : -
مکان برگزاری : انتهای فرامرز عباسی، فجر 3

هیئت چهارده معصوم (ع)
با نوای : حاج علی بـــــــــــــــــــــرادران
ساعت شروع: 20
مکان برگزاری: بولوار فرهنگ، حدفاصل قائم مقام فراهانی و صدف، مسجد چهارده معصوم





برچسب ها :
هیئت راس الحسین ,  هیئت محبان الائمه ,  هیئت حسین مظلوم ,  هیئت دلباختگان ,  هیئت محبان المهدی ,  هیئت مجنون الحسین ,